Wer ist wer - 2021/22

 

 

1. LangerKneib - Udo Grabner  angem. + bez.

2. LordEltor - Ralf Nielsen  angem. + bez.

3. Milago - Charly Knebel  angem. + bez.

4. mh27 - Marcus Hirschle  angem. + bez.

5. schnaufer1 - Roland Saul  angem. + bez.

6. Felgenralle - Michael Struyk  angem. + bez.

7. Cirdan - Sönke Stankuweit  angem. + bez.

8. Hessebub - Markus Ringer  angem. + bez.

9. Schnickschnack - Benjamin Saul  angem. + bez.

10. Mikel - Michael Herbst  angem. + bez.

11. Urgestein - Olaf Saul  angem. + bez.

12. Mixer 1910 - Manfed Härtel  angem. + bez.

13. HorstUwe - Lutz Hartmann  angem. + bez.

14. Lotter - Andreas Lütje  bez. + angem

15. LennoxX - Lennard Lütje - bez. + angem.

16. Bac3fli3_93 - Yannick Lütje - bez. + angem.

17. BlackJack1910 - Niklas Lütje  bez. + angem.

18. Asti - Kerstin Knebel  bez. + angem.

19. Spanier - Kai Knebel  bez. + angem.

20. Dirk_1910 - Dirk Andresen  bez. + angem

21. Ernie - Rainer Knebel  bez. + angem.

22. Dude - Nico Knebel  bez. + angem.

23. HS - Hinni Schröder  bez. + angem.

24. SvK1887 - Sven Klask  bez. + angem.

25. Ursel - Jana Sternke  bez. + angem.

26. Toni01 - Ralf Anton angem. + bez.

27. Rumpi - Michael Rump  angem. + bez.

28. Brennzlig - Sascha Brenning  angem. + bez.

29. Kickers - Bernd Reuss angem. + bez.

30. Himmelsstürmer - Jon Schulz  angem. + bez.

31. MianMarc - Marc Riemer  angem. + bez.

32. Anton - Rainer Kampen  angem. + bez.

33. Brasko - Uschi Kampen  angem. + bez.

34. Kallebux - Kalle aufm Kampe  angem. + bez.

35. Lünsi - Bernd Lüsmann  angem. + bez.

36. KEEGAN - Horst Lehmann  angem. + bez.

37. submarine - Manfred Boer  bez. + angem.

38. Markrele - Margret Kleine  bez. + angem.

39. EuropaWirkommen - Holger Knebel  angem. + bez.

40. Sascha1887 - Sascha Kijek  angem. + bez.

41. K.H.48 - Klaus Horstmann  angem. + bez.

42. Magic - Frank Melchert  angem. + bez.

43. crossbar - Udo Nielsen angem. + bez.

44. Hoddel - Jochen Allers - bez. + angem.

45. Kuehle - Ralf Kühl  angem. + bez.

46. Britannia - Uwe Godehart  angem. + bez.

47. Baddy - Holger Bardenhagen  angem. + bez.

48. Butch - Ralf Mürmann  angem. + bez.

49. MissTailor - Sabine Schneider  angem. + bez.

50. Legende - Wolfgang Bauer bez. + angem.

51. Sabine - Sabine Bensch  bez. + angem.

52. Benschi - Frank Bensch  bez. + angem.

53. BlueWillow - Adrienne Wachner  bez. + angem.

54. Ronaldo - Wolfgang Brandt  angem. + bez.

55. Flankengott - Michaela Brandt  angem. + bez.

56. Bhuder - Patric Mürmann  angem. + bez.

57. Plöger - Thomas Wederhake  angem. + bez.

58. Hightower - Thorsten Pohl  angem. + bez.

59. Arthur - Thomas Rothkirch  bez. + angem. 

60. Altenwerderjung - Raimond Glatthor  angem. + bez.

61. Kiricocho - Dieter Freimann  bez. + angem.

62. Olfkowsky - Oliver Korsmeier  angem. + bez.

63. Bachardi - Hardi Müske  angem. + bez.

64. Hundskicker - Stefan Behnke  bez. + angem.

65. Eisbär - Heinz Schüffler  bez. + angem.

66. Beejay - Björn Hennig  angem. + bez.

67. Chancentod - Jörg Wachner  angem. + bez.

68. Heidjer1887 - Stefan Wehmeier  angem. + bez.

69. Mahli - Stefan Lund  angem. + bez.

70. Fidel - René Klawon  angem. +bez.

71. Rex - Dieter Pape  angem. + bez.

72. Schietbüdel - Sven Lührs  angem. + bez.

73. KunoKlötzer - Lars Strohfeld  angem. + bez.

74. Harzbube - Andi Gropp  angem. +bez.